شرایط گارانتی

شرایط گارانتی

رویه‌های بازگرداندن کالادر مجموعه توپارت( کیمیاپارت)

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های کیمیاپارت بوده است و گروه کیمیاپارت در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت کیمیاپارت ، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند، دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و مشمول 30 روز مهلت بازگشت کالا می‌شوند.

اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف کیمیاپارت همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول 30 روز ضمانت تعویض نیستند.

 

لطفاً توجه داشته باشید:

– در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

 

شرایط بازگرداندن کالا

 

استفاده از 90 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

– اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 30 روز پس از دریافت کالا، به کیمیا پارت اطلاع داده شود.

– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 30 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

– استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به کیمیاپارت  بازگردانده شود.

– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، عدم لیبل ، پاک شدن لیبل سازنده کالا و یا تامین کننده ،خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا را شامل می‌شود.

 
– اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

– وجود مغایرت، باید حداکثر طی 72ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش کیمیاپارت از طریق تلفن، ایمیل ، تلگرام یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

– اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

– عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به کیمیا پارت بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 
– اگر کالا خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

– آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش کیمیاپارت از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به کیمیاپارت بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 
– اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

 

توجه بند 1: انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالای تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هرگونه دخل وتصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم ، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

 

توجه بند 2: از آنجا که کیمیاپارت یک وب‌سایت خرده‌فروشی و فروش عمده قطعات موبایل آنلاین است، حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری یا همان مصرف‌کننده است ( سفارش یک کالا به تعداد، مغایر با هدف مصرف خریدار است و شامل حق استرداد نمی‌شود).

 

– اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر در سایت نسبت به لغو سفارش اقدام گردد.

– اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد.

– با استناد به “توجه بند 1” در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

 
– اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

– آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش کیمیاپارت اطلاع داده شود.

– با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و کیمیاپارت تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به کیمیاپارت بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش کیمیاپارت ارسال شود.

– در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به کیمیاپارت بازگردانده شود.

 

توجه:

پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالا مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد کیمیاپارت در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت کیمیاپارت در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

 

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

– از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش کیمیاپارت جداً، خودداری کنید.

– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه کالا اصلی ارسال شود.

– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

– فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید.

اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.

 – اگر ساکن استان مرکزی و اصفهان و خرم اباد هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، با کیمیاپارت تماس بگیرید.

– از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

 

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

 
– اگر ایراد فنی، وجود مغایرت یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش کیمیاپارت برسد، هزینه‌های ارسال به عهده کیمیاپارت است.

– برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا به شرکت کیمیاپارت ارسال شود.

– در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان کیمیاپارت، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

 

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

 
– کارشناسان خدمات پس از فروش کیمیاپارت ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان کیمیاپارت تایید شود،کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند.

لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ کیمیاپارت بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال می‌کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می‌کند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه می‌شود. برای کالای گران‌تر، مشتری تفاوت را پرداخت می‌کند و برای کالای ارزان‌تر، کیمیاپارت تفاوت را به حساب مشتری واریز می‌کند.

– اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و کیمیاپارت در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا -درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد.

– پس از دریافت و پذیرش کالا توسط کیمیاپارت، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، به طور میانگین 72 ساعت کاری زمان خواهد برد.

– کارشناسان فنی خدمات پس از فروش برای تست محصولات، ملزم به رعایت استانداردها و دستورالعمل‌ها و رویه‌های ابلاغ شده توسط شرکت‌های تولید کننده و یا نمایندگی‌های مجاز محصولات و کالاهای ارائه شده در سایت کیمیاپارت هستند، لذا علیرغم تصور آن‌که تست کالا (حتی برای ایرادهای خیلی آشکار) می‌تواند خیلی سریع انجام شود، ولی در عمل رعایت رویه‌های تست زمان‌بر است و در مواردی نیاز به هماهنگی با نمایندگی‌های مجاز آن کالا دارد. به همین علت زمان اعلام نظر کارشناسی برای تعویض کالا به طور میانگین 72 ساعت کاری در نظر گرفته شده است، ولی خدمات پس از فروش تمام تلاش خود را بکار خواهد بست تا سرعت تست و کارشناسی را افزایش داده، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نیاز مشتریان محترم پاسخ دهد.

– از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، اگر نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 72 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش کیمیاپارت است.

برخی قوانین کالاهای خرید ارزی و خرید ریالی فروشگاه کیمیاپارت به شرح ذیل میباشد
وارسال بار به منزله قبول کردن تمام قوانین مندرج در سایت می باشد
 1. از درج هر گونه مطلب که به واسطه آن به اشخاص حقیقی یا حقوقی تابع کشور جمهوری اسلامی یا هر شرکت و موسسه داخلی و خارجی توهین و یا بی احترامی شود ممانعت می‏شود
 2. بجز اطلاعاتی که شما آنها را به عنوان اطلاعات شخصی وارد کرده اید، مابقی مطالبی را که شما برای ما می فرستید، در سایت ما به عنوان “مطلب” نام برده می شوند. ما حق ویرایش و یا حذف هر قسمتی از مطالب شما که در سایت منتشر، نمایش و توزیع می گردد را برای خودمان محفوظ می داریم
 3. از درج هر گونه مطلب که بر خلاف عفت عمومی و یا هنجارهای متعارف جامعه باشد و یا به گونه‏ ای اهانت به مقدسات دینیٍ ادیان قانونی یاد شده در قانون اساسی بشود، خودداری شود.
 4. از درج هر گونه مطلب که بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران، مشمول عنوان جرم شود پرهیز میشود اخطار و بعد بلاک میشود و مسولیت ارسال مطلب بر عهده ارسال کننده میباشد./
 5. استفاده از کلمات رکیک، توهین به افراد و اصناف، لینک به سایتهای نا مربوط، معرفی آدرس ایمیل و اطلاعات خصوصی افراد و … ممنوع است
 6. بر طبق توافقنامه های مقرر در این سایت، ما متعهد می شویم که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کنیم و این اطلاعات را محرمانه نزد خود نگه داریم و برای سایر اشخاص فاش نکنیم. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون و محاکم و حکم قضایی مجبور به انجام این کار باشیم.
 7. سفارش هایی خارجی ارسال هوایی از زمان تحویل به کارگو 20 روز و دریایی 60 روز کاری زمان ترخیص دارد و این با توجه به قوانین متغییر امکان تحویل متغییر وجود دارد و زمان ترخیص با کارگو انتخابی هست و کلیه هزینه های کارگو بر عهده خریدار میباشد .
 8. خدمات پس کرایه فقط برای محموله های متعارف و غیر خطرناک که از وزن و ابعاد متناسب با سرویس مورد نظر برخوردار باشند قابل اجرا بوده و بدین منظور باید هماهنگی لازم با شرکت  به عمل آید. به دلیل عدم پذیرش شرکتهای هوایی و محدودیت های امنیت پرواز،  کالاهای خطرناک، مایعات و باطری و محموله های دارای وزن و ابعاد غیر متعارف مشمول خدمات ارسال هوایی نمی شوند. برای سفارش حمل این گونه محموله ها باید با واحد حمل شرکت هماهنگی شود.
  توجه مهم  1 : تسویه هزینه مرسولات کارگو هوایی که از مبدا به نام خود صاحب بار بارنامه میشود قبل از حرکت از مبدا در زمان پیکاپ یا دریافت کالا در انبار شرکت در مبدا میباشد و صاحب بار میبایست به صورت کامل هزینه های ترخیص و یا کارمزد را پرداخت نماید . در صورت هر گونه تاخیر در پرداخت و تسویه از جانب صاحب بار عواقب ناشی  از تسویه حساب هزینه دیرتر از موعد از قببل از دست رفتن پرواز  ، هزینه های انبارداری و هزینه حمل لوکال در مبدا،هزینه های گمرکی  در مبدا ، هزینه های هندلینگ در مبدا و  ….  بر عهده صاحب بار خواهد بود و شرکت حق خود میداند کالا را به گیرنده عودت داده  ( با هزینه صاحب بار ) و یا تا زمان تسویه حساب از ارسال کالا به مقصد جلوگیری نماید .
  توجه  مهم  2 : حمل هرگونه باتری و کالاهای دارای باطری و مایعات و اسپره ها برای کلیه خدمات شرکت اعم از خدمات خرید و یا حمل و نقل به صورت هوایی امکان پذیر نمیباشد . این محدودیت به دلیل ممنوعیت حمل این اقلام توسط سازمان بین‌المللی هواپیمایی کشوری  ( ایکائو ) میباشد و در صورتی که مرسوله و محموله مشتریان شامل باتری باشد فقط و فقط تحت شرایط بسیار خاص و با هزینه بالاتری نسبت به کالاهای عادی حمل میگردد و معمولا بار بصورت دریایی ارسال میگردد
 9. بارهای کارگو هوایی بیش از ۵۰ کیلوگرم به صورت توافقی و با قیمت مناسب تر از سایت قابل انتقال میباشد وبرای هزینه ها با شرکت هماهنگ کنید .
 10. از آنجا که مسئولیت بیمه و بسته بندی خارجی مناسب کالا بر عهده فرستنده است، شرکت در قبال نقص، آسیب دیدگی یا مفقودی محموله های هوایی و دریایی و یا کارگو مطابق ظهر قبض تسلیمی به فرستنده عمل خواهد کرد. از این رو ضروری است گیرنده کالا هماهنگی های لازم را در زمینه بیمه و بسته بندی را از قبل با فرستنده به عمل آورد
 11. در صورت عدم ارائه صحیح کالا و پکینگ لیست و مسایل قانونی عواقب ناشی از ان بر عهده صاحب بار میباشد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه شرکت نمیباشد
 12. ما برای واردات بر اساس کلیه قوانین رسمی جمهوری اسلامی در مقصد و کشور ارسال کننده در مبدا عمل میکنیم و از هر گونه برخورد سلیقه ای خودداری می شود
 13. کالاهایی که شرکت برای مشتریان ممتاز خود به صورت سفارشی از کشورهای ثالث مثل چین و یا امارات خرید میکند ، مسولیت وهزینه های بازگشت کالا و تعویض و یا مرجوع کالا بر عهده مشتری می باشد./
 14. کالاهای مندرج در قسمت فروش ارزی اخرین قیمت شرکت به روز شده می باشد و با توجه به قیمت لحظه ای بازار و وجود بیش از 30 هزار قلم کالا در فروش ارزی در کشور مبدا امکان تغییر قیمت وجود دارد که بعد از پیش پرداخت اخرین قیمت روز به مشتری اعلام میگردد .
 15. وزن کالا به همراه پک و بسته بندی محاسبه میگردد و مشتری در انتخاب کارگوهای پیشنهادی به اختیار مشتری میباشد .
 16. باطری های موجود درسایت و فروشگاه دارای یک سال گارانتی بی قید و شرط برای عمده فروشان و شش ماه گارانتی بدون قید و شرط برای کلیه کاربران میباشد لازم بذکر است باد کردگی هم شامل این گارانتی می شود
 17. کلیه هد شارژها و شارژر ها برای کلیه مشتریان شامل گارانتی نا محدود و مادالعمر می باشد و فقط لیبل شرکت باید روی کالا جهت شناسایی موجود باشد و ضمنا کلیه کابل ها برای همکاران دارای گارانتی تست می باشد
 18. کلیه هزینه های حمل و ارسال و برگشت بار بر عهده مشتری می باشد و مسولیت حمل با شرکت و باربری انتخاب مشتری می باشد و درصورتی که کارتن بار دارای ضربه خورگی باشد از پذیرش ان خودداری کنید و برای مشتریان ویژه هزینه حمل رایگان می باشد و در صورتی که کالا با فاکتور مغایرت داشته باشد هزینه حمل بر عهده شرکت ماست
 19. کالاهای دارای گارانتی با کالای مشابه تعویض می گردد و در صورتی که در شرکت موجود نباشد طی زمان 72 ساعت بعد از رسید بار مبلغ کالا به حساب مشتری واریز میگردد و کالاهای با مبلغ زیر پنج هزارتومان و فاقد مهر و لیبل شامل گارانتی نمی باشد بجز کالاهایی که سریالی خراب باشند
 20. مشتری می تواند کالاهای خود را بیمه کند تا از مزایای بیمه که بسیار مناسب است استفاده کند
 21. این شرکت مسولیتی در قبال اشتباه سفارش مشتری ندارد بدیهی کلیه هزینه های جاری و حمل سفارش مشتری بر عهده وی خواهد بود
 22. ما همیشه برای گفتگو سازنده با مشتریان و تامین کنندگان آماده هستیم و بر این باوریم که همکاری ما بع صورت دو طرفه مفید خواهد بود.
 23. کالاهایی که برای تعمیر به کشور مبدا و یا شرکت مبدا ارسال میگردد کلیه هزینه های حمل و تعمیر و پشتیبانی بر عهده خریدار می باشد و این کار فقط جهت رضایت بیشتر مشتری انجام میشود و شرکت هیچ گونه مبلغ اضافه و یا سودی برای این کار دریافت نمیکند .
 24. در صورتی که اگر تحقیقات کارشناسان شرکت نشان دهد که سوء عملکرد توسط کاربر ایجاد شده است، تعمیرات و حمل و نقل توسط مشتری پرداخت می شود.
 25. کلیه قطعات شامل سه ماه گارانتی می باشد و ال سی دی های کامل و با مبلغ بیش از یکصد هزار تومان شامل یک ماه گارانتی میباشد و ال سی دی های شرکتی در مبدا و قبل از ارسال چک و تست میشود و شامل گارانتی تعویض نمیشود
 26. کلیه هزینه های پشتیبانی و پاسخگویی و و مشاوره بصورت کاملا رایگان می باشد و هیچ هزینه ای برای مشتریان ما ایجاد نمیکند .
 27. با توجه به بسته بندی مناسب در شرکت و بازید قبل از ارسال به تمام شما عزیزان پیشنهاد می گردد کالاهای تحویلی از پست و یا باربری و پیک را در حضور اورنده بار باز کنید و از سلامت قطعه مطمن شوید و در صورت شکستگی و ایراد ظاهری از پذیرش ان خودداری کنید .
 28. کلیه گارانتی های خرید مستقیم مشتری از کشور ثالث بر عهده کشور مبدا و شرکت سازنده و یا تامین کننده می باشد و بدیهی است این کالا با قیمت و تسویه حساب کشور مبدا ارسال به فروش میرسد و گارانتی ان هم در کشور مبدا صورت میگردو این شرکت کمال همکاری را در جهت رضایت مشتری در جهت ارسال مجدد کالا جهت تعویض و یا تعمیر و گارانتی انجام میدهد و این همکاری شامل هزینه و کارمزد مجدد نمی باشد و جهت رضایت هر چه بیشتر مشتری این خدمات انجام میگردد.
 29. معمولا کلیه ابزار و قطعات در کشورهای مبدا مثل چین و امارات و … شامل شش ماه گارانتی از زمان صدور فاکتور می باشد و بعضا هم این گارنتی را یک سال پوشش میدهند که همین گارانتی به مشتری گرامی داده میشود کلیه خدمات گارنتی نظیر مشاوره و خدمات رایگان میباشد و کلیه هزینه های ارسال مجدد و تعمیر و یا پشتیبانی که شرکت مبدا و یا باربری و یا کارگو و هواپیمایی و کشتیرانی دریافت میکنند هزینه های ان از مشتری دریافت میگردد.
 30. کالاهایی که با قیمت ارزی به فروش میرسد به قیمت روز ارز با مشتری تسویه میگردد و کلیه هزینه های حمل و کارمزد ان هم بصورت ارزی تسویه میگردد ، ضمنا این نوع فروش کالا در کشور مبدا می باشد و جدای فروش در فروشگاه می باشد
 31. ارسال جهت تعویض و تعمیر و گارانتی باید بصورت صحیح انجام بپذیرد و در صورت ارسال ناصحیح مسولیت ان با ارسال کننده میباشد و کلیه ابزار و قطعات که جهت این موارد ارسال می شود میبایست عیوب ان و مدل ان تاریخ خرید و شماره فاکتور خرید ان جهت تسریع در امور قید شود
 32. درصورتی که قوانین سایت در این موارد بالا ذکر نشده باشد و اتفاق و موارد غیر قابل پیش بینی اتفاق بیافتد مطابق قوانین جمهوری اسلامی و قوانین نظام صنفی و قوانین و عملکرد در بازار عمل میشود
 33. در صورت هر گونه انتقاد و یا شکایات میتوانید با مدیریت شرکت به شماره 09120660321 در میان بگذارید و در صورت عدم حل مشکل کلیه موارد در نظام صنفی محل واقع شرکت ما قابل بررسی میباشد

 

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

 

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

– یا پیام خود را در صفحه “تماس با ما” با انتخاب موضوع خدمات پس از فروش، ارسال کنید.

 

– یا به INFO@TWPART.COM با ذکر شماره پیگیری سفارش، ایمیل بزنید.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است

تیم ما

یکی از اعضا تیم

تیم فنی
به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید

یکی از اعضا تیم

تیم فنی
به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید

یکی از اعضا تیم

تیم فنی
به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید
تیم ما

یکی از اعضا تیم

تیم فنی
به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید

یکی از اعضا تیم

تیم فنی
به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید

یکی از اعضا تیم

تیم فنی
به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید

آشنایی با تیم ما

توضیح عکس

مرضیه اسدیتیم پشتیبانی مشتریان

تیم پشتیبانی خرید و امور بازرگانی با مشتریان ارزی برای حل هرگونه سوال یا ابهام پیش آمده، در کوتاه ترین زمان ممکن در دسترس شماست. مشتری مداری فلسفه وجودی شرکت بازرگانی کیمیا تجارت تاو می باشد، لذا هدف ما این است که اطمینان حاصل نماییم، تا تجربه سفر خرید شما با حداکثر تبهرمندی از سود بیستر و کاهش ریسک و ارائه خدمات ارزی و پیگیری امور ارزی به شما مشتریان گرامی ارائه گردد. تیم پشتیبانی خرید لحظه به لحظه در کنار شماست از یک تجربه خرید بی نظیر رضایت خاظر داشته باشید و از مبدا تامین کالا تا پشتیبانی خرید در کنار شماست

مرضیه اسدیتیم پشتیبانی مشتریان

توضیح عکس

احمد کتاوندتیم مشاوره مارکتینگ و فروش

مشاور مارکتینگ و فروش عموما به تدوین و پیاده سازی و کنترل برنامه ها و استراتژی های مارکتینگ و فروش برای کمک به تجار و بازرگانان برای فروش محصولات سازمان می پردازد . مشاوره مارکتینگ و فروش حرفه ای باید قادر به انتخاب استراتژی مناسب، جامعه هدف و کانال موثر برای انتقال پیام به مخاطب باشد. همچنین خدمات مشاوره بازاریابی شامل تحلیل فرآیندها، عملیات عارضه یابی و تدوین برنامه آموزشی مارکتینگ و فروش و بازاریابی در سازمان می شود

احمد کتاوندتیم مشاوره مارکتینگ و فروش

توضیح عکس

صابر مهدوی تیم مشاور فنی و توسعه

کسب و کارهای موفق به منظور پیشبرد اهداف فنی و تخصصی و توسعه خود، دستیابی به چشم انداز خود در بازار و به روزرسانی دستاوردهای فنی، نیازمند بهره‌گیری از توان فنی و تخصصی تیم‌های مشاور هستند تا علاوه بر عبور از گلوگاه ها و چالش های تخصصی، با مشاوره به کمک افراد کارآزموده و با تجربه، توان فنی و تخصصی نیروهای خود را افزایش دهند. همچنین بسیاری از شرکت ها در زمینه مدیریت فنی و توسعه محصولات خود دچار ابهامات متعددی می شوند و برای پیشبرد اهدافشان بدنبال راه حل مناسب و کم هزینه هستند. لذا راهنمایی شرکت ها در این حوزه می تواند موجب رشد و افزایش توانمندی آن ها شود.

صابر مهدوی تیم مشاور فنی و توسعه

آشنایی با تیم ما

توضیح عکس

مرضیه اسدیتیم پشتیبانی مشتریان

تیم پشتیبانی خرید و امور بازرگانی با مشتریان ارزی برای حل هرگونه سوال یا ابهام پیش آمده، در کوتاه ترین زمان ممکن در دسترس شماست. مشتری مداری فلسفه وجودی شرکت بازرگانی کیمیا تجارت تاو می باشد، لذا هدف ما این است که اطمینان حاصل نماییم، تا تجربه سفر خرید شما با حداکثر تبهرمندی از سود بیستر و کاهش ریسک و ارائه خدمات ارزی و پیگیری امور ارزی به شما مشتریان گرامی ارائه گردد. تیم پشتیبانی خرید لحظه به لحظه در کنار شماست از یک تجربه خرید بی نظیر رضایت خاظر داشته باشید و از مبدا تامین کالا تا پشتیبانی خرید در کنار شماست

مرضیه اسدیتیم پشتیبانی مشتریان

توضیح عکس

احمد کتاوندتیم مشاوره مارکتینگ و فروش

مشاور مارکتینگ و فروش عموما به تدوین و پیاده سازی و کنترل برنامه ها و استراتژی های مارکتینگ و فروش برای کمک به تجار و بازرگانان برای فروش محصولات سازمان می پردازد . مشاوره مارکتینگ و فروش حرفه ای باید قادر به انتخاب استراتژی مناسب، جامعه هدف و کانال موثر برای انتقال پیام به مخاطب باشد. همچنین خدمات مشاوره بازاریابی شامل تحلیل فرآیندها، عملیات عارضه یابی و تدوین برنامه آموزشی مارکتینگ و فروش و بازاریابی در سازمان می شود

احمد کتاوندتیم مشاوره مارکتینگ و فروش

توضیح عکس

صابر مهدوی تیم مشاور فنی و توسعه

کسب و کارهای موفق به منظور پیشبرد اهداف فنی و تخصصی و توسعه خود، دستیابی به چشم انداز خود در بازار و به روزرسانی دستاوردهای فنی، نیازمند بهره‌گیری از توان فنی و تخصصی تیم‌های مشاور هستند تا علاوه بر عبور از گلوگاه ها و چالش های تخصصی، با مشاوره به کمک افراد کارآزموده و با تجربه، توان فنی و تخصصی نیروهای خود را افزایش دهند. همچنین بسیاری از شرکت ها در زمینه مدیریت فنی و توسعه محصولات خود دچار ابهامات متعددی می شوند و برای پیشبرد اهدافشان بدنبال راه حل مناسب و کم هزینه هستند. لذا راهنمایی شرکت ها در این حوزه می تواند موجب رشد و افزایش توانمندی آن ها شود.

صابر مهدوی تیم مشاور فنی و توسعه

آشنایی با تیم ما

توضیح عکس

مرضیه اسدیتیم پشتیبانی مشتریان

تیم پشتیبانی خرید و امور بازرگانی با مشتریان ارزی برای حل هرگونه سوال یا ابهام پیش آمده، در کوتاه ترین زمان ممکن در دسترس شماست. مشتری مداری فلسفه وجودی شرکت بازرگانی کیمیا تجارت تاو می باشد، لذا هدف ما این است که اطمینان حاصل نماییم، تا تجربه سفر خرید شما با حداکثر تبهرمندی از سود بیستر و کاهش ریسک و ارائه خدمات ارزی و پیگیری امور ارزی به شما مشتریان گرامی ارائه گردد. تیم پشتیبانی خرید لحظه به لحظه در کنار شماست از یک تجربه خرید بی نظیر رضایت خاظر داشته باشید و از مبدا تامین کالا تا پشتیبانی خرید در کنار شماست

مرضیه اسدیتیم پشتیبانی مشتریان

توضیح عکس

احمد کتاوندتیم مشاوره مارکتینگ و فروش

مشاور مارکتینگ و فروش عموما به تدوین و پیاده سازی و کنترل برنامه ها و استراتژی های مارکتینگ و فروش برای کمک به تجار و بازرگانان برای فروش محصولات سازمان می پردازد . مشاوره مارکتینگ و فروش حرفه ای باید قادر به انتخاب استراتژی مناسب، جامعه هدف و کانال موثر برای انتقال پیام به مخاطب باشد. همچنین خدمات مشاوره بازاریابی شامل تحلیل فرآیندها، عملیات عارضه یابی و تدوین برنامه آموزشی مارکتینگ و فروش و بازاریابی در سازمان می شود

احمد کتاوندتیم مشاوره مارکتینگ و فروش

توضیح عکس

صابر مهدوی تیم مشاور فنی و توسعه

کسب و کارهای موفق به منظور پیشبرد اهداف فنی و تخصصی و توسعه خود، دستیابی به چشم انداز خود در بازار و به روزرسانی دستاوردهای فنی، نیازمند بهره‌گیری از توان فنی و تخصصی تیم‌های مشاور هستند تا علاوه بر عبور از گلوگاه ها و چالش های تخصصی، با مشاوره به کمک افراد کارآزموده و با تجربه، توان فنی و تخصصی نیروهای خود را افزایش دهند. همچنین بسیاری از شرکت ها در زمینه مدیریت فنی و توسعه محصولات خود دچار ابهامات متعددی می شوند و برای پیشبرد اهدافشان بدنبال راه حل مناسب و کم هزینه هستند. لذا راهنمایی شرکت ها در این حوزه می تواند موجب رشد و افزایش توانمندی آن ها شود.

صابر مهدوی تیم مشاور فنی و توسعه

اخبار

گوشی‌ هوشمند

رشد 37 درصد میانگین قیمت گوشی‌های هوشمند در بازار چین

اولین تبلت بریلی

برای اولین بار در جهان، اولین تبلت بریلی با نام Blitab

مبتکران فناوری

۹ نفر از ثروتمندترین و جوان‌ترین مبتکران در دنیای فناوری

اثر انگشت

انتشار تیزرهای رسمی مربوط وان پلاس 2 همچنان ادامه دارد.

تماس با ما

 • تهران: خیابان یکم، کوچه 24 ام، ساختمان پنچم، پلاک 22، طبقه همکف
  خراسان جنوبی: خیابان یکم، کوچه 24 ام، ساختمان پنچم، پلاک 22، طبقه همکف

 • info@mywesite.com
  adv@mywebsite.com

 • 021-12345678

 • 021-12345678
  021-12345678

هفت روز ضمانت بازگشت
پرداخت در محل
ضمانت اصل بودن کالا
تحویل اکسپرس
تضمین بهترین قیمت
هفت روز ضمانت بازگشت
پرداخت در محل
ضمانت اصل بودن کالا
تحویل اکسپرس
تضمین بهترین قیمت
هفت روز ضمانت بازگشت
پرداخت در محل
ضمانت اصل بودن کالا
تحویل اکسپرس
تضمین بهترین قیمت
نظرات کاربران
ارسال نظر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نظرات کاربران
ارسال نظر
نظرات کاربران
ارسال نظر